Blogerja e njohur Armina Mevlani, mbrëmjen e djeshme iu ka lejuar ndjekësve të saj në “Instagram” që ti bëjnë disa pyetje.Me anë të rubrikës “Ask me a question´´ , Armina ka treguar më shumë detaje për lidhjen e saj me djalin e ish-kryeministrit të Shqipërisë, Sali Berisha, Shkëlzen Berisha.

E pyetur nëse do të pranonte që Shkëlzeni të mbante ish-të dashurën si shoqen e tij të ngushtë.

“Sigurisht që JO”- është përgjigjur blogerja. Ajo shton se nëse nuk ka xhelozi nuk ka pasion.

Një tjetër pyetje ishte për planin e martesës që kanë Mevlani dhe Berisha, dhe nëse e ka gjetur akoma fustanin që do të veshë në ditën e saj më të lumtur, Armina zbulon se ka filluar të kërkojë fustanin e bardhë për dasmën e saj dhe se po takon dizajner të ndryshëm.

79234267_2445489492359695_8802590706431426560_n (1)80022484_1046780978994328_8450412081173233664_n79371894_618598785546548_7020628313127256064_n
<
>

Flash Lajme

Më të lexuarat