Nuk ndodh shpesh që personazhet e njohura ta shprehin publikisht dashurinë që kanë njëri-tjetrin.

Por për regjisoren Vera Grabocka nuk është aspak problem ta shfaqë në publik dashurinë që ka për bashkëshortin e saj, aktorin Timo Flloko.

Sepse siç e tha edhe vetë regjisorja ditë më parë dashuria është përgjigjja për çdo gjë.

Së fundmi Vera Grabocka ka postuar në Instagram, një foto ku shfaqet dorë për dore me Timo Fllokon. Këtë foto regjisorja e shoqëron me një zemër të kuqe.

Për ne, Vera dhe Timo janë çifti që nuk do të plaket kurrë, çifti që ka shumë gjëra të bukura për t’i dhuruar kësaj botë, siç është dashuria e pashtershme që kanë për njëri-tjetrin.dardania.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat