Angela Martini është shfaqur joshëse në videon e fundit.
Modelja shqiptare, Angela Martini, njihet për pozat në të cilat shfaqet tejet joshëse, shkruan lajmi.net.
Në llogarinë e saj në Instagram ndiqet nga një numër i madh i njerëzve dhe me ta ndanë imazhe të tilla dhe jo vetëm.


Angela së fundmi e ka promovuar librin e saj të parë për të cilin të gjitha informacionet i ka shpalosur në Instagram.
E së fundmi ka zgjedhur që t’i bëjë të gjithë ta kthejnë kokën nga ajo me një video të postuar ku shfaqet joshëse nga dhoma e gjumit.

https://www.instagram.com/angela_martini/?utm_source=ig_embed


Flash Lajme

Më të lexuarat