Çiljeta dhe Albani kanë kaluar momente të bukura për festën e ditëlindjes.
Tash e katër vite këngëtarja e njohur shqiptare Çiljeta Xhilaga është në një lidhje dashurie me portierin e Partizanit Tiranë.


Portieri dje kishte festuar 32-vjetorin e lindjes dhe në festën e organizuar në mesin e shumë miqve dhe familjarëve nuk ka munguar as e dashura e tij Çiljeta.
Në imazhet e siguruara nga ‘Tiranapost.al’ shohim këngëtaren duke i dhuruar një puthje të ngrohtë portierit shqiptar, ku çifti duken më të dashuruar se kurrë.


Flash Lajme

Më të lexuarat