Dhurata Dora dhe Azet janë bërë bashkë në Gjermani.
Ata kanë qenë pjesë ‘Redbull Soundclash 2019’. Azet ndau mbrëmë skenën me Dhurata Dorën para mijëra fansave në Stuttgart të Gjermanisë, duke performuar super hitin ‘S’kam kohë’


Nga një publik i madh, dyshja u mirëpritën fort me duartrokitje e brohoritje.
Mbase kjo përformancë do të jetë nxitje që ata të bëjnë një duet.


Flash Lajme

Më të lexuarat