Reperi i njohur Mc Kresha, i ka dhënë fund beqarisë. Ai është martuar mbrëmjen e sotme me të dashurën e tij,  Erzina Shehu, me të cilën kishte kohë në një lidhje, por asnjëherë nuk kanë dalë bashkë publikisht.

Kresha dhe Erzina do mbajnë një ceremoni tejet private me rreth të ngushtë të të ftuarve në Prishtinë. Shikoni më poshtë një moment nga dasma./E.B-dritare.net

Visualizza questo post su Instagram

Un post condiviso da (@dritare_net) in data:

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat