Brad Pitt mori çmim si aktori me performacën më të mirë në SAG Award, për rolin e tij në filmin Once upon a time…in Hollywood. Gjatë fjalës së tij kur mori çmimin, ndërsa Jennifer Aniston e shikonte me buzëqeshje dhe i duartrokiste, mesa duket dikush tjetër duhet të jetë lënduar.

Bëhet fjalë për ish-bashkëshorten e Pitt, aktoren Angelina Jolie.

Kur mori çmimin, Pitt tha se do ta vendoste në Tinder (një aplikacion për njohje të reja), dhe nuk la pa përmeduar as luftën e tij me për të hequr varësinë nga alkooli dhe martesën e dështuar me Jolie.

“Le të jem i sinqert, ka qenë e vështirë. Një burrë  që shkon i dehur në shtëpi, heq këmishën dhe nuk shkon pranë guas – ka qenë tensionuese”, ka thënë ai.

Brad dhe Angelina u martuan në 2014 pas shumë vitesh lidhje bashkë, por u ndanë në 2016, edhe pse bashkë ndëruan një familje me 6 fëmijë. /E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat