Reperja e njohur, Tayna përmes një postimi në “Instagram”, ka treguar se i dëgjon dhei preferon shumë këngët e reperit, Eminem.Specifikisht këngën `You gon´ learn´. “Dashuri bre”- ka shkruar reperja në postimin e publikuar, të cilën e ka shoqëruar dhe me një emoji me zemra.

Eminem është një ndër këngëtarët më të preferuar dhe të dëgjuar nga publiku. Këngët e tij janë kthyer menjëherë në hite, dhe së fundmi ai është kthyer në një ndër rperet më të suksesshëm.


Flash Lajme

Më të lexuarat