Blero ka reaguar menjëherë pas rrëfimit të Labit.

Blero duket se di diç më shumë për rastin e dështimit të bashkëpunimit mes tij Labit dhe Getinjos, shkruan lajmi.net.


Në një intervistë Labi tha se për shkak se Blero nuk dëshironte që Getinjo të jetë pjesë e këtij bashkëpunimit ai kishte refuzuar që kënga të mbetet vetëm një duet mes tij dhe Bleros.Ndërsa tani ky i fundit ka publikuar një postim në Instastory ku i ka kthyer përgjigje Tahirit duke i thënë se është normale që don mu dok mirë para Ferizajlive.


Flash Lajme

Më të lexuarat