Pas angazhimeve të shumta, Rita Ora ka shfrytëzuar temperaturat e larta në Los Anxhelos për t’u relaksuar.
Këngëtarja 29-vjeçare ka publikuar disa fotografi duke u larë në pishinë dhe ku duket në formë perfekte.E veshur me një kostum të kaltër të larjes, këngëtarja kosovare vuri në pah linjat e saj seksi në disa poza joshëse.


“Sot ishte një ditë e bukur”, shkruan Rita pranë imazheve.


Flash Lajme

Më të lexuarat