Gjatë ditës së djeshme u publikua një video, ku shihej partnerja e Feros duke u puthur me një tjetër person.
Personit në fjalë i ishte hakuar llogaria në Snapchat dhe iu publikua videoja me Arbenitën.


Pas këtij rasti, reagoi Arbenita, e cila paralajmëroi padi për gjithë ata që e shpërndanë videon nga e kaluara e saj.
Së fundi, në mënyrë indirekte ka reaguar edhe Fero “Edhe po boj qef, bëni para në vend që të më urreni mua, ka shumë para atje”.

https://www.instagram.com/ferofera/?utm_source=ig_embed


Flash Lajme

Më të lexuarat