Rina i ka publikuar disa pamje nga oborri i shtëpisë.
Reperja Rina Balaj dhe i dashuri i saj Sin Boy po e shijojnë në maksimum lidhjen e tyre të dashurisë.


Ata madje tashmë po jetojnë së bashku dhe duket se janë bërë edhe me shtëpi të re.
“Shtëpi e re”, ka shkruar Rina pranë videos së realizuar nga oborri i shtëpisë mirëpo nuk shihet asgjë pasi është realizuar në orët e vona të natës.


Flash Lajme

Më të lexuarat