Tuna dhe Patrisi janë një nga çiftet më të përfolura të showbizit shqiptar. Ata  janë në qendër të vëmendjes për lidhjen e tyre dhe në publik janë shfaqur gjithmonë të dashuruar.

Por kohët e fundit u përfolën për një ndarje. Ishte Tuna ajo që zgjodhi të reagojë në rrjetet sociale, jo me foto, por duke vënë mbiemrin Berisha në Instagramin e saj, duke lënë të kuptohet se ata janë bashkë.

Çfarë ka ndodhur së fundmi?

Por nëse i hedhim një sy tani Instagramit të saj, shohim se mbiemri i Patrisit, Berisha, është larguar nga faqja e saj.Ndoshta çifti po kalon një tjetër krizë, ose ndoshta Tuna ka zgjedhur të shijojë disa ditë relaksi vetëm me mikeshën e saj. Gjithsesi asgjë nuk mund të themi me siguri.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All