Tashmë prej disa ditësh është përfolur se Klea Huta do të bëhet nënë për herë të parë.Ndonëse partneri i saj Elgit Doda dhe ajo nuk e kanë konfirmuar publikisht, burimet pranë çiftit bëjnë me dije se dyshja është në pritje të fëmijës së parë dhe janë shumë të lumtur që do të bëhen prindër.

Siç mund ta keni vënë re dhe ju, kohët e fundit Klea i ka rralluar daljet publike, mirëpo ftesën për në ditëlindjen e moderatores së njohur dhe shumë të komentuar Kiara Titos, Klea nuk e ka refuzuar.

Nga festa, “Xing.al”, ka siguruar një foto ku Kleas i duket qartë barku i fryrë, edhe pse është munduar ta fshehë pas fustanit të gjërë.


Flash Lajme

Më të lexuarat