Dashuria për udhëtimet e ka shoqëruar që herët gazetarin, Blendi Fevziu. Ashtu siç e ka thënë edhe vetë ai, përpos gazetarisë ka pasion edhe eksplorimin e vendeve të ndryshme të botës.

Së fundmi gazetari ka postuar në Instagram foto të 16 vjetëve më parë.

Këto foto janë shkrepur kur ishte në Pekin dhe vizitoi Murin e Madh Kinez,  më tetor të 2004-ës.dardania.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat