Çifti  i aktorëve, Brad Pitt dhe Jennifer Aniston u shfaqën shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “Guild Screen Actors”.

Çifti u shfaq aq pranë njëri-tjetrit sa të gjithë mendojnë se ata janë ribashkuar. Një burim i revistës People shpjegoi gjithçka që ndodhi në prapaskenë atë natë.

Por ndërsa gjithë bota mendon se pati shumë intimitet mes tyre, sipas burimit ata thjesht uruan njëri-tjetrin dhe asgjë më shumë. Burimi tha gjithashtu: “Ishte një natë emocionuese, por Jennifer nuk del me Brad. Ata janë miq dhe të lumtur për njëri-tjetrin. Ata nuk duan asgjë tjetër përveç lumturisë. Ajo është e lumtur që e ka rikthyer Brad në jetën e saj si mik, por vetëm kaq.”dardania.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat