Menjëherë pasi u bë publik divorci i Rudina Dembacaj me ish-bashkëshortin mekanik, dolën lajmet për një lidhje të mundshme mes moderatores dhe ish-deputetit Mark Frrokun.

Moderatores nuk ju desh shumë për të konfirmuar këtë lidhje nëpërmjet Instagramit dhe më pas për të “shpërthyer” në postime me Frrokun.

Së fundmi çifti duket shumë i lumtur krah njër-tjetrit teksa po kalojnë disa ditë pushime në Milano, shkruan Albeu.com.

Por dikush nuk e ka pritur mirë këtë të fundit.


Flash Lajme

Më të lexuarat