Morena Taraku është befasuar me mëngjes.
Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, së fundmi është bërë me 1 milion ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.


E sot është zgjuar me një befasi që lidhet pikërisht me këtë. Dikush i ka dhuruar Morenës një buqetë me lule në të cilën shihet numri i ndjekësve që i ka arritur në rrjetin e lartëpërmendur social.
“Wow, mëngjes si ky. 1m dashuri për ndjekësit e mi”, ka shkruar ajo pranë postimit.
Morena po vazhdon pushimet në Tajlandë.


Flash Lajme

Më të lexuarat