Aktori i humorit Bes Kallaku, ka postuar sot një foto me disa policë. Krahas saj ai shkruan se pasi e kanë gjobitur, kërkesa e tyre ishte që të ruanin një kujtim së bashku.

Nuk e dimë se sa e vërtetë është kjo puna e gjobës, pasi Besi rrallë herë merret vesh kur e ka seriozisht e kur bën shaka. Sigurisht nuk mund të jetë ndryshe për një aktor.

Megjithatë mbrëmjen ai e kaloi me bashkëshorten e tij Xhensilën dhe miqtë në një restorant duke shijuar shampanja të shtrenjta.

Mund të këtë kthyer ca më shumë gota se ç’duhet./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat