Derisa në mërdhihemi nga të ftohtit bukuroshja kosovare, Morena Taraku po i shijon pushimet në Tajlandën e ngrohtë, shkruan agjencia e lajmeve INA.
Ajo së fundi ka postuar një foto, ku duket e veshur me bikin dhe ulur mbi kurrizin e një elefanti.

Nga foto e bërë në mënyrë profesionale, duke linja e shkëlqyera dhe beli i hollë i Morenës.


Flash Lajme

Më të lexuarat