Disa ditë pasi Meghan Markle dhe princi Harry hoqën dorë nga titujt mbretërorë, i ati i ish-aktores ka bërë publike disa foto. Ai ka publikuar foto kur Meghan sapo kishte ardhur në jetë, dhe momente të tjera, që për Thomas Markle-n, janë kujtime të bukura.

Këto foto ai i shpërndau në një dokumentar të fundit në Britani të Madhe.

Në foto shihet Meghani bebe, në krahët e babait, çaste kur ai i përkëdhelte, apo kur ajo luante, shkruan dritare.net

Ai shprehet se, çastet e para kur Meghan erdhi në jetë ishin më të lumturat e jetës së tij.

“Ata ma dhanë në krahë, unë pashë fytyrën e saj, gishtat e vegjël të mbështjellë, u dashurova.”, -tha aidardania.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

Foto 1 nga 15


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All