Reperja e njohur Tayna vazhdon të jetë një nga emrat e shumë komentuar në mediat rozë. Ajo së fundmi solli bashkëpunimin e saj më të ri me reperin Mozzik, këngën “Edhe ti” e cila është pritur tejet mirë nga masa.

Ndërkohë, Tayna, 23-vjeçare, po vazhdon të jetë shumë aktive edhe në rrjetet sociale, duke ndarë me fansat imazhe apo statuse të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.
Së fundmi, reperja nga Prizreni shkroi në Instagram disa fjalë, duke treguar se është tëra natyrale dhe nuk i pëlqen rrobat, përcjell Telegrafi. “Jam krejt natyrale, dhe ohh jam po ashtu alergjike në rroba”, shkroi Tayna.


Flash Lajme

Më të lexuarat