Këngëtarja Çiljeta Xhilaga, ka disa kohë që ka shmangur daljet në ekran. Së fundmi i është dedikuar biznesit të saj privat. Por nëse fansave iu mungon një njeri i njohur, fare kollaj me një klik në instagram mëson më shumë për të.

Por në profilin e Çiljetës tashmë janë vetëm 5 postime.

Të gjitha fotot me djalin, miqtë, të dashurin dhe postimet nga jeta e përditshme, janë fshirë.

Mbase është një problem siç mund të ndodhë me rrjetet sociale, ose mund të jetë një zgjedhje e Çiljetës, këtë nuk e dimë.

Por na mungojnë fotot aq të bukura të Çiljetës ku shpesh eksperimentonte me look-un./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All