Mjaftoi një foto nga Dolly Parton në instagram që ajo të bëhej një sfidë. Tashmë shumë prej të famshmëve i ka marrë rrjedha e Dolly-t, dhe kanë postuar foton e profilit për 4 rrjetet sociale.

LinkedIn, është një rrjet social serioz, ndaj dhe foto duhet e tillë. Ndryshe është foto për në Tinder, rrjeti social i cili përdoret për njohje të reja.

Më poshtë ju sjellim galerinë e fotove që i kanë postuar vipat me 4 fotot për secilin profil./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All