Një surprizë për ndjekësit vjen nga çifti i njohur i showbizit shqiptar, Klea Huta dhe Elgit Doda. Ata i kanë dhënë fund beqarisë në Marok. Sot ata kanë publikuar fotot nga shkretëtira të realizuara nga fotografja Anjeza Dyrmishi.

“Unë thash po. Faleminderit që ekziston”, shkruan Klea në instagram krah fotove. Çifti është në pritje të ëmbël./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat