Dy zëra të bukur të skenës, njëri nga Peja e tjetra nga Struga, kanë sjellur për publikun shqiptar një këngë mbreslënëse, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”. Fjala është për këngëtaret Elita Reçi dhe Ramadan Krasniqi – Dani, të cilët kanë publikuar duetin “Zemërgur”.

Një interpretim i shkëlqyer, të cilin ju ftojmë ta dëgjoni në vijim.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All