Ylli portugez i futbollit, Cristiano Ronaldo po kalon kohë të çmuara me familjen e tij.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, Ronaldo uron të gjithë ndjekësit dhe fansat e tij, gëzuar Krishtlindjet.

Ai, partnerja e tij Georgina Rodriguez dhe fëmijët kanë vënë kapuçat e Babagjyshit në kokë, dhe kanë postuar kartolinën e tyre të Krishtlindjeve.

View this post on Instagram

A post shared by (@cristiano) on

Këtë vit, Ronaldo po feston festat e fundvitit në Itali, pasi tani është transferuar te skuadra italiane e futbollit Juventus./E.B-dritare.net


Flash Lajme