Moderatorja e njohur Jona Spahiu është bërë nënë prej disa muajsh dhe nuk heziton të ndajë me fansat çdo çast nga jeta e saj. ndryshe nga personazhe të tjerë  Jona ka ndarë me ne shumë foto të vogëlushit të saj Raiden.

Ndërsa para pak minutash moderatorja ka postuar një foto në Instastory, ku duket një tavolinë e shtruar për mëngjes, ku mbi foto moderatorja shkruan: “Gruaja  duket që me mjes”./A.C/dritare.net

 


Flash Lajme