Sot ajo është një nga këngëtaret më të përolura dhe më dinamike.
Ronela Hajati shpesh herë përflitet për lidhjen e saj të dashurisë me Zerkën dhe shpesh për format e saj të kolme.

gjithmonë e më shumë ajo vjen në vëmendje dhe për krijimet e saj muzikore mjaft të veçanta. Por a jeni kuriozë të shikoni si dukej Rnela në fillimet e rrugëtimit të saj.

powered by Rubicon Project
Ka qenë vetë Ronela që publikoi pak më parë dy foto të disa viteve më parë, në njërën shfaqet në moshën 8-vjeçare dhe në tjetrën kur ishte 15 vjeç.
E në të dyja fotot duket shumë e bukur!


Flash Lajme