Pas 25 vjetësh martesë, bosi i Amazon apo i njohuri si njeriu më i pasur në botë, Jeff Bezos, ndahet nga bashkëshortja.

Shkak i divorcit të tij ka qenë lidhja e Bezos me ish-modearton e Fox 11, Lauren Sanchez.

Detaje të tjera janë zbuluar për lidhjen e tyre. Ata kishin 8 muaj të lidhur, dhe pse të dy ishin të martuar me persona të tjerë.

Daily Mail ka zbuluar edhe disa mesazhe të shkëmbyera mes Bezos dhe Sanchez

“Dua të të puth e të të shtrëngoj fort”, i shkruante ai Sanchez.

Jeff Bezos ka firmosur divorcin tashmë, ndërsa Lauren Saches ka nisur procedurat e ndarjes nga bashkëshorti i saj./E.B-dritare.net


Flash Lajme