Të gjithë e njohim Alban Ramosaj, këngëtar shumë i pëlqyer kohëve të fundit.

Ai, në një postim në Instastory, na zbulon një të vërtet për veten e tij.

Këngëtari ndodhej në aeroport dhe ka nxjerrë një foto të pasaportës dhe biletës për në Bangkok.

Albani zbulo se mbiemri i tij nuk është Ramosja siç të gjithë e dimë, por Kamerolli.

Mesa duket Ramosaj është mbiemri i tij i dytë, pasi te profili emrin e ka të shkruar Alban K. Ramosaj./E.B-dritare.net


Flash Lajme