Këngëtarja e njohur shqiptare Miriam Cani, është mjaft e ndjekur dhe e komentuar në rrjetet sociale. Përve135 postimeve për punën, me Albanin apo familjen e saj që i ka jashtë Shqipërisë, më së shumti tani këngëtarja ndan me ndjekësit, foto të vajzës së saj, Amelisë.

Para disa orësh Miriami ka postuar një foto nga avioni ku shfaqet Amelia me një libër në duar. Ndërsa këngëtarja shkruan mbi foto: “Kur i flas më thotë. Mami të lutem mos më bezdis se po lexoj.”

Dhe nga një tjetër foto ku duket se po bie borë, Miriami na tregon se ka fluturuar drejt Gjermanisë, atje ku jeton edhe familja e saj, i ati dhe vëllai./A.C/dritare.net


Flash Lajme