Bukuroshja gjithnjë paraqitet në formë atraktive dhe plot stil.

Së fundmi ajo po qëndron në Amerikë me bashkëshortin e saj, reperin Getoar Selimi.

Prej atje Marina nuk qëndroi aspak modeste dhe tregoi se stili i saj kushton për t’u kopjuar.

Kështu, në një prej imazheve të publikuara shihet se xhaketa e Marinës është nga brendi Gucci e llojit Caspian Nylon Quilted Bomber që kushon hiç më pak se 6845 euro.

Një çmim marramendës ky për një xhaketë, por që nuk ndalet këtu me kompletimin e dukjes.

Bukuroshes i kushtuan jo më pak se 750 euro syzet Gucci.

Kështu Marinës i janë nevojituar hiç më pak se 7595 euro për të kompletuar dukjen e “një” paraqitje të saj.


Flash Lajme