Moderatorja e njohur Marina Vjollca së bashku me bashkëshortin e saj Getoar Selimin prej disa ditësh po shijojnë pushimet në Los Angeles.

Çifti tashmë njihet për jetën luksoze që bën, dhe këtë na e tregojnë pothuajse çdo ditë teksa postojnë foto të veshur me markat më të shtrenjta  e duke vizituar vendet që jo çdo kush mund të ketë mundësinë t’i vizitojë.

Këtë herë në Los Angeles Marina ka tërhequr shumë vëmendjen me një xhup blu.

Ndoshta askush nga ju nuk e ka menduar sesa mund të kishte kushtuar xhupi i Marinës, por përmes faqes “What they wearin” në Instagram është zbuluar se ky xhup i markës Gucci kushton plotë 6845 euro. Po ju a do ti harxhonit kaq para për një xhup?/A.C/dritare.net


Flash Lajme