Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat ndan çdo ditë me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

(Foto: Cindy Ord/Getty Images/Guliver)

Së fundmi, 49-vjeçarja ka publikuar një fotografi mjaft atraktive, ku shfaqet duke pozuar në veshje sportive.

“Vit i ri, qëllime të reja. Do të më pyesni se si të qëndroni të motivuara dhe të fokusuara në qëllimet e juaja. Ushtrimet e reja çdo herë funksionojnë te unë”, ka shkruar Lopez në mbishkrimin e fotografisë.

Ndërkohë pëlqimet dhe komentet e shumta nga ana e ndjekësve nuk kanë munguar, të cilët e kanë komplimentuar për linjat dhe freskinë në këtë moshë.

Jennifer përndryshe është në lidhje me Alex Rodriguezin, ndërsa nuk kanë bërë ende të ditur nëse planifikojnë të martohen.

Vitin e kaluar, ajo u nderua me çmimin honorifik në “MTV Video Music Awards” për vepër jetësore, në sajë të karrierës së saj të suksesshme.

(Foto: Alberto E. Rodriguez/Getty Images/Guliver)


Flash Lajme