Motrat Vjollca, Marina dhe Luana, janë jo vetëm dy motra shumë të dashura me njëra-tjetrën , por dhe shumë shoqe.

Shpesh herë ngacmimet me njëra tjetrën nuk i shmangin as nga Instagrami.

Marina momentalisht ndodhet në SHBA dhe po shijon pushimet me bashkëshortin e saj, Getoar Selimin.

Momentet e tyre të bukura të pushimeve, Marina i ka ndarë dhe me ndjekësit e saj në Instagram.

Në postimin e saj më të fundit, Luana i ka lënë një koment pikant të motrës.

“Nuk mendon se e ke tepruar pak tani?”, I shkruan Luana

“Hahahaha, pak o rrush”, ia kthen Marina me të qeshur./E.B-dritare.net


Flash Lajme