Gjithmonë jemi mësuar ta shohim bionde, por tashmë e dashura e Jutin Bieber, Hailey Baldwin, ka vendosur të ndryshojë në 2019.

Modelja 22-vjeçare, ka lyer flokët e saj ngjyrë rozë dhe luku i saj i ri e ka bërë të duket komplet ndryshe.

Ajo që bie tjetër në sy te Hailey, përveç flokëve, është stili i saj dhe make up-i natyral që ka vënë./E.B-dritare.net


Flash Lajme