Këngëtari i njohur dhe shumë i dashur për publikun, Flori Mumajesi, ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram një foto nga fëmijëria.

Nga fotoja duket Flori kur ka qenë fëmijë, sipër një kali të drunjtë, ku sipas tij kush është rritur në Kombinat e njeh.

“Kush është rritur në Kombinat, e njeh këtë kalin”, shkruan Flori.

Gjithsesi fotoja na tregon se Flori vetëm është rritur, dhe nuk ka ndryshuar aspak nga pamja./E.B-dritare.net


Flash Lajme