Marrëdhënia e fortë mes Rezarta Shkurtës dhe bashkëshortit të saj Ermal Hoxha, ka treguar se dashuria e vërtetë triumfon.

Ata kanë 15 vjet të dashuruar dhe para 5 vjetësh janë bërë me vajzë.

Nuk ka shumë kohë që Ermali ka dalë nga burgu, pasi vuajti një dëmin afatgjatë.

Në darkë romantike jashtë vendit, Ermali i ka bërë surprizë Rezartës, duke i propozuar sërish për martesë.

Në një postim në Instagram, Rezarta shkuan: “Thashë po…Për të dytën herë, edhe pas 15 vitesh bashkë. Në të mirë dhe në të keq, gjithmonë pranë teje. Të dua!”/E.B-dritare.net


Flash Lajme