Blogerja italiane me famë botërore Chiara Ferragni nuk lë pa ndarë me ndjekësit e saj në Instagram çdo moment nga udhëtimet e saj. Këtë herë e kthyer në Itali nga pushimet e gjata, në Alpet Dolomites dhe në ishullin privat në Maldives, Chiara  ka vizituar një vend fantastik, që duket sikur të ishte një pjesë e shkurtër filmi teksa blogerja e lëvizte celularin para kësaj mrekullie.

Chiara vizitoi Siçilinë, një ndër vendet më të bukura të Italisë, dhe na përcolli edhe ne ndjesinë e kësaj mrekullie, përmes një video të shkurtër, shikoni më poshtë disa pamje nga video./A.C/dritare.net


Flash Lajme