“Panamera” mban titullin kënga më e re e dy rap-artistëve me prejardhje nga Ferizaji.

Driton Kamenica është kujdesur për incizimin, miksimin si dhe masteringun e kësaj kënge.

Foto: YouTube

Ndërkohë, klipi i këngës i është besuar regjisorit Fat Shehu.

Lion dhe Albioni janë dy emra të rinj në muzikën hip-hop, të cilët synojnë të bëhen emra të suksesshëm të tregut vendor.

“Panamera” është pritur me komente pozitive nga komentuesit e shumtë në YouTube.


Flash Lajme