Kohët e fundit ka qarkulluar lajmi se Lori Hoxha dhe i dashuri i saj Vis Bajraktari i kanë dhënë fund lidhjes së tyre disa vjeçare.

Fakti që ata nuk e ndjekin njëri-tjetrin as në rrjete sociale, i shton dyshimet për ndarje.

Por  nuk është bërë asnjë deklaratë si nga Lori dhe Visi për këtë lajm.

Përmes postimeve në Instastori Lori ka preferuar t’u përgjigjet pyetjeve të ndjekësve. Një prej tyre e ka pyetur Lorin nëse besonte t’u  jepte shanse të dyta njerëzve. Por Lori  u përgjigj: “Jo të gjithë e bëjnë”.

Akoma nuk dihet nëse çifti janë apo jo bashkë, por me këtë mesazh Lori ka lënë në dyshim të gjithë fansat, në lidhje me vendimin, nëse do i jap apo jo një shans tjetër Bajraktarit./A.C/dritare.net


Flash Lajme