Aktroja dhe moderatorja e njohur Rudina Dembacaj ka publikuar një foto të vajzës së saj Viktorias dhe bashkëshortit.

Nga  fotoja duket ngjashmëria e madhe që kanë babë e bijë, dhe këtu merr kuptim shprehja “Bëmë baba të të ngjaj”.

Si dy pika uji e përshkruan ngjashmërinë dhe vetë Rudina, e cila mesa duket nuk nidhet aspak xheloze për këtë fakt.

Viktoria tani është rritur dhe çdo ditë po bëhet edhe më e bukur./E.B-dritare.net

Foto 1 nga 8


Flash Lajme