Një gjë aspak e zakontë i ka ndodhur moderators Rudina Magjistarit.

Ajo ditë ne premte kishte të ftuar në emisionin e saj “Rudina” piktorin Edlir Reka.

Reka prezantoi një pikturë që qëndron në muzeun e Artit Modern në Moskë.

Por kjo pikturë ka bërë që Rudina të shkruajë një mesazh aspak të zakontë për të ftuarin e saj pas emisionit.

Tanimë është zbuluar se piktura e Rekës është një kopje, dhe Rudina shkruan ndër të tjera: “Piktura jote është nëj kopje. Prisja të kërkoje ndjesë në këtë postim tëndin e jo të vazhdojë akoma me mashtrime”./ I.M-Dritare.net


Flash Lajme