Gazetarja, Iva Tiço na ka dhënë disa ide fantastike si të ushqehemi tani në dimër. Jo vetëm për ne, por kësaj diete i nënshtrohet edhe vetë gazetarja.

Përmes disa fotove në Instastory, Iva ka ndarë me ndjekësit disa ushqime, dietike, të shëndetshme dhe plot vitamina dhe minerale që duhet t’i hamë të gjithë. Zbulojini në fotogalerinë më poshtë.dardania.com

Foto 1 nga 4


Flash Lajme