Në Londër, mbrëmjen e djeshme u ndanë çmimet BAFTA. Shfaqja e fundit më e madhe para çmimeve Oscar. Të pranishëm në të ishin edhe Kate Middleton dhe Princi William.

Dritare.net në galerinë më poshtë ju sjell veshjet më të bukura nga mbrëmja e çmimeve BAFTA. Mos e humbisni galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

Vëmendje: Nëse nuk iu shfaqet galeria, klikoni këtu

Foto 1 nga 33


Flash Lajme