Nata më e madhe në muzikë ka nxjerrë në pah çastet më të paharrueshme të modës. Dhe yjet nuk na zhgënjyen, teksa marshuan në tapetin e kuq në këtë 61-vjetor të çmimeve Grammy në Qendrën Staples në Los Anxhelos të dielën.

Cardi B, Lady Gaga dhe Katy Perry luftuan për të dominuar në tapetin e kuq, me një shfaqje mahnitëse, informon dritare.net

Nga treshja, ishte Cardi që dominoi, duke dalë fytyra e modës, me një veshje mahnitëse të Mugler 1995 Couture. Në paraqitje si Aphrodite, e mbushur me perla të grumbulluara në majë të kokës, fustan në formë guaske, ajo kishte nevojë për 5 ndihmësa që të lëvizte.

Dritare.net ka sjellë në fotogalerinë më poshtë foto të tre divave që na verbuan me shkëlqimin e tyre në The Grammys.dardania.com

Vëmendje: Nëse këtë artikull  e keni hapur nga Facebook, për të shikuar fotogalerinë e plotë ju lutem klikoni në, www.dritare.net.

Foto 1 nga 21


Flash Lajme