Ndarja e çmimeve Grammy nuk zhgënjeu me veshjet, por as me makeup-in dhe stilet e flokëve të femrave më të njohura në botën e muzikës.

Modeli i trëndafilit monokrom të viteve ’70 dhe ’90 ishte një frymëzim për vajzat dhe djemtë që ishin prezente në Grammy.

Dritare.net ju sjell në galerinë më poshtë, stilet më të bukura të flokëve nga mbrëmja e djeshme./E.B-dritare.net

Vëmendje: Nëse nuk iu shfaqet galeria, shikoni këtu

Foto 1 nga 14


Flash Lajme