Tashmë mediat kanë nisur të shkruajnë për dukjet e yjeve botërore gjatë parakalimit në qilimin e kuq në Los Angeles.

Dua Lipa dhe Bebe Rexha janë përfshirë në listën e yjeve botërore që kanë marrë nota të larta për veshjet e tyre.

(Photo by Jon Kopaloff/Getty Images)

Por, ka edhe prej tyre që u gjykuan për dukjen dhe në mesin e tyre ishte modelja e njohur, Kylie Jenner.

Bukuroshja 21-vjeçare u shoqëruar me të dashurin, reperin e njohur amerikan, Travis Scott, i cili nuk ishte i nominuar në ndonjë kategori muzikore.

Lexo po ashtu:

Kylie ishte veshur për këtë rast me një palë pantallona rozë të markës Balmain, i cili u cilësuar si një katastrofë e vërtetë e modës.

Ndryshe, Lipa ka fituar dy çmime prestigjioze dhe me këtë rast ka marrë urime të shumta prej personaliteteve të njohura.

(Photo by Matt Winkelmeyer/Getty Images for The Recording Academy)

(Photo by Jon Kopaloff/Getty Images)


Flash Lajme