Fustanet me njërin sup zbuluar po bëhen përfundimisht tendenca e fundit e 2019. Hera e fundit kur zonjat mbretërore zgjodhën këtë fustan ishte mbrëmja e djeshme, ku Kate Midldelton në ndarjen e çmimeve BAFTA, veshi një fustan të bardhë, të gjatë dhe me njërin sup zbuluar.

Kate Middleton wearing a one shouldered gown at the BAFTAs 2019

Jo shumë javë më parë, të njëjtën zgjedhje bëri dhe Meghan Markle, e cila u shfaq me një fustan të zi, të gjatë dhe elegant, me njërin sup zbuluar.

Meghan at the British Fashion Awards

Por, jo vetëm në 2019 zonjat mbretërore kanë zgjedhur të veshin të tillë modeli fustanesh. Dardania.com ju sjell më poshtë një galeri me foto e të gjithë rasteve, ku ato kanë zgjedhur fustanin me një sup zbuluar në evente të rëndësishme mbretërore. Shikoni galerinë më poshtë!/E.B-dritare.net

Vëmendje: Nëse nuk ju shfaqet galeria, klikoni këtu

Foto 1 nga 13

Kate Middleton


Flash Lajme